Максим Віхров. Статті, 20 грн.   Максим Віхров. Статті, 20 грн.

Необхідність націоналізму, як дієвого чинника, як фундаменту для будівництва Української національної держави, є фактом незаперечним. Саме націоналізм дає відповідь нації на головні питання сучасності. Це — в першу чергу розбудова незалежної держави, де цілком гармонійно титульна нація матиме очікувану перспективу розвитку та національної і соціальної справедливості у своїй державі.

У сучасному постколоніальному українському суспільстві донести націоналістичну ідеологію попри все — є справою лише мужніх інтелектуалів-націоналістів ХХІ ст. Сьогодні націоналістична думка має своє логічне продовження в розвитку цієї теорії молодими політиками.

Великих теоретиків (передусім, М.Міхновського, котрий перший зпозиціонував себе, як теоретика українського націоналізму, Д.Донцова, М. Сціборського, Ю.Липи, С.Бандери, С.Ленкавського, Д.Андрієвського), націоналісти ХХІ ст. продовжують справу формування загальнонаціональних візій майбутнього нашої держави.

Це видання, як серія, є в Україні, де публікуються науково-теоретичні статті націоналістів ХХІ століття.

Максим Віхров: “Суспільно-політичні концепції та ідеології – не Божі заповіді і тому мають обмежений термін придатності. Життєздатна ідеологія мусить постійно самооновлюватися. А для цього потрібно нових ідей, нових підходів, нових методів, а не лише фанатичного цитування ідеологічних авторитетів. При всій повазі до класиків українського націоналізму, вивчення їхніх творів не заміняє освоєння здобутків сучасних наук. Тієї ж соціологія, наприклад. Може знання – і не така вже велика сила, але невіглство – це точно безсилля. Сильна організація без ідеології – штангіст без голови.  А якщо ідеологія не відповідає навколишній дійсності, маємо божевільного штангіста. Образ, може, і трагічний, але непривабливий.”

Максим Віхров. – Черкаси. Вид. Чабаненко Ю. А. – 52 с.

20 грн.
Поділитися