Іван Просяник. Скарб Нетлінний, 300 грн.

   Іван Просяник. Скарб Нетлінний, 300 грн.

Ця оповість – глибинне продовження двокнижжя “Зело таємниче” та “Скарбниця молодечої сили”. Проте тут – дивовижний світ цілющого раю рослин, що духм’яніє прадавніми мітами, билицями, кощунами, куди вітець Горасим, останій волхов Сіверщини, вводив малого Ивася – розкривається не через небокрай дитинства, а осмислюється вже очима зрілого мужа. І син, попри многотруддя останніх десятиліть дикого часу Калі-юги, знайшов у собі сили йти батьківською стезею знахаря-зелейника, досліджуючи найдревніший на землі пласт арійської астро-фітотерапевтичної науки, де приРОДа є найдорогоціннішою частинкою Бога. Це й дало можливість самописцю черпати древні знання не лише з прадідівської РОДової криниці, а й з цілющих ключів, які ще животочать в кожному українському селі.

Ці ключі стали вашими. І саме вони додадуть Вам снаги, сили й мужжя, відчути себе незнащенним на своїй, Богами дарованій нам землі.

Дай, Боже – Всемогущий Свароже, здоров’я всім, хто причетний до наРОДження цієї книги: Родині Булахів, Примаків, Олійників, Усенків, Бойків. Та найбільша подяка доктору юридичних наук, професору, академіку НАПрН України Олександру Святоцькому, як головному благодійнику.

Просяник І. Г.

Скарб нетлінний: травник-волховник. – К. : “Ін Юре”. 2019. – 676 с.
Обкладинка: тверда.

300 грн.

Іван Просяник. Зело таємниче. Травник-волховник


Іван Просяник. Зело таємниче. Травник-волховник, 270 грн.  Іван Просяник. Зело таємниче. Травник-волховник, 270 грн.
Іван Просяник. Зело таємниче. Травник-волховник, 270 грн.  Іван Просяник. Зело таємниче. Травник-волховник, 270 грн.  
Іван Просяник. Зело таємниче. Травник-волховник, 270 грн.

Іван Просяник. Зело таємниче. Травник-волховник, 270 грн.

Іван Просяник. Зело таємниче. Травник-волховник, 270 грн.

Тимчасово немає в наявності

Народний лікар Іван (Иван) Просяник, недарма РОДина назвала його на честь сакрального дерева верби — иви, мав неповторне дитинство. Він ріс у світі, де перепліталися буденність і таїна. Де кожна зілина, кожна травина розмовляли з малим Івасем: чи то кощюною-міфом, з голосу сивого батька-знахаря, чи то казнею-легендою, з вуст мудрої бабусі-відунки. Світ, де ще були ледь прочинені двері в живу, прадавню нашу історію. Там на його чоластих могилах-обсерваторіях молилися волхви-звіздарі. Там, на широкі ниви русичів, волхви-просяники випрошували щедрі, рахманні дощі. Світ, де дзвенів, гусель яровчатих спів, славу витязям рокочучих, і сурем заклич бойових лунав. І зміг малий Іван почути їх, доторкнутися серцем до відгомину творення незрівнянно величної культури нашої вершинної слов’янської держави, яка до кореня згодом буде винищена чужинецьким культом. Але крізь тумани віків характерники-знахаарі все ж донесли в наші дні золоту гілку, колись могутнього, Древа Зцілення, яку впродовж життя осягав Іван Просяник. І Ви поліпшите своє здоров’я, переконавшись, що всі оці 3835 цілющих приписів двокнижжя «Зело таємниче» справді помічні, бо взяті з тисячолітнього народного досвіду. Пориньте ж в цей прадавній світ, відчуйте його таїну предвічну.

Просяник І.Г. Зело таємниче: Травник-волховник —
Київ: ТОВ “Українське видавництво “Аркона”. 2013, — 600 с.
Палітурка

Іван Просяник. Златоцвіт. Травник-волховник, 250 грн.


Іван Просяник. Златоцвіт. Травник-волховник, 250 грн.

“Златоцвіт” — свята данина пам’яті не лише своєму татові, а всім пречистим носіям золотої ведичної гілки могутнього українського цілительства, що живиться з тисячолітніх наших джерел.

Уродженець старовинного села Макошине, що лежить на зачарованій Десні Гарасим Дмитрович Просяник (1896-1979 рр.) — один з останніх зелейників старої праукраїнської школи, в карбах якої тісно переплітаються оздоровчі властивості рослини й магія слова. Це Людина, яка узагальнила надбання знахарського Роду й, свято дотримуючись його мудрих заповітів, черпала з них своє довголіття й нев’янучу чоловічу снагу.

Увійшовши у світ книги, вдумливий читач знайде в ній першоджерела оздоровлення душі й тіла.

Просяник І.Г. Златоцвіт: Травник-волховник. – 2-ге вид., доповн. –
Ніжин: ТОВ «Видавництво «Аспект-Поліграф», 2010. – 428 с.
Обкладинка: м’яка.

250 грн.

Іван Просяник. Золота грамота, 85 грн.

    Іван Просяник. Золота грамота, 85 грн.   Іван Просяник. Золота грамота, 85 грн.
 

      Іван Просяник. Золота грамота, 85 грн.   Іван Просяник. Золота грамота, 85 грн.
 

          Іван Просяник. Золота грамота, 85 грн. Іван Просяник. Золота грамота, 85 грн.

Ця книга має потрійний смисл. Дітлахи її читають, як захоплюючу казку. Підлітки – як пригодницькі оповіді. Дорослі бачать тут високоморальні притчі. Тому вона слугуватиме на всьому Вашому життєвому шляху дороговказом: Доброти, Справедливості та безмежної Любові до Вітчизни.

Для широко кола читачів.

Просяник І.Г. Золота грамота. – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2012. – 224 с. : іл.
Обкладинка: м’яка.

85 грн.

Іван Просяник. Скарбниця молодечої сили, 240 грн.

Іван Просяник. Скарбниця молодечої сили, 240 грн.   Іван Просяник. Скарбниця молодечої сили, 240 грн.
Іван Просяник. Скарбниця молодечої сили, 240 грн.
Іван Просяник. Скарбниця молодечої сили, 240 грн.
Іван Просяник. Скарбниця молодечої сили, 240 грн.
Іван Просяник. Скарбниця молодечої сили, 240 грн.

Остання книжка. Палітурка перевернута.

Ця праця відомого на Батуринщині травознавця Івана Просянeика – природнє продовження його попереднього двокнижжя «Зело таємниче».

Лишень зараз самописець більш грунтовно досліджує витоки нашої прадавньої народної оздоровчої школи, проникаючи не лише в фітотерапевтичні начала, а й РОДославсько-язицьку філософію – основу національного буття будь-якого етносу.

Цей келих дорогоцінний дослідник брав безпосередньо з многотрудних рук батька – потомственного зелейника, сільського патріарха, що дотримуючись високоморальних арійських заповітів осягнув таїну нев’янучої молодечої снаги. І щедро дарував цей трунок людям.

Тож пиймо невичерпне джерело витязів-русичів, волхвів – характерників, сповідуймо святі начертання Правітців, що дарують нашому народові   Б Е З С М Е Р Т Я.

Скарбниця молодечої сили. Травник-волховник –
Вінниця: ТОВ «Діло», 2012. – 492 с.
Формат  60х84/16
Палітурка: тверда.

240 грн.