Сергій Піддубний. Велесова книга для юнацтва, 200 грн.

Сергій Піддубний. Велесова книга для юнацтва, 200 грн.

Велесова Книга – книга слави і мудрості прадавнього українського народу. Вона розповідає про наших давніх Богів, племена і Праотців, про їхню релігійну систему-календар, про подвиги і походи. Вчить, як ладити між родами і з природою, як будувати і відстоювати своє життя, як керувати державою.
Це видання підготовлене за книгою “Ілар Хоругин. Велесова Книга”, у ньому подаються окремі фрагменти, що розкривають суть великої Книги, та їх тлумачення.
Рекомендується для позакласного читання учням старших класів і студентам, а також усім, хто цікавиться давньою історією України.

ФОП Опанасенко С.В., 2017. – 96с.
Обкладинка: тверда.

200 грн.

Сергій Піддубний. Українська мова – мова вільних людей, 160 грн.

Сергій Піддубний. Українська мова - мова вільних людей, 160 грн.

Головний посил цієї книжки визначають слова Пантелеймона Куліша: “Своєї мови рідної і свого рідного звичаю вірним серцем держітеся. Тоді з вас будуть люди як слід, тоді з вас громада буде шанована і вже на таку громаду ніхто своєї лапи не положить”.
Багато нового, цікавого й несподіваного знайде читач тут про витоки мови, про древній спосіб наших пращурів передавати інформацію на відстань, про філософію українського слова, про числа, літери, імена, про молитву, пісню і навіть про те, куди предки автора культурно “відсилали” своїх недоброзичливців …

Сергій Піддубний. Українська мова – мова вільних людей.

Київ: ФОП Стебеляк, 2020. – 208 с.

Обкладинка: тверда.

160 грн.

Сергій Піддубний. Великий код України-Русі, 300 грн.

Сергій Піддубний. Великий код України-Русі, 300 грн.

“Великий код України-Русі” можна сміливо назвати родовідною книгою українського народу. Вперше в українській історіографії докладно розглядаються давньоукраїнські основи – Боги, герої, племена, держави, мова, дохристиянська релігійна система. До дослідження залучено широкий пласт літератури: праці Гомера, Гесіода, Есхіла, Геродота, Світонія, Біблія, Велесова Книга і багато інших джерел. Доводи та висновки автора грунтуються також на численних світлинах артефактів, пам’ятників, святилищ, на стародавніх картах тощо.

Сергій Піддубний. Великий код України-Русі.

Київ: ФОП Стебеляк, 2020. – 544 с.

Обкладинка: тверда.

300 грн.

А. Вельтман. АТТИЛА. Свод исторических и народных преданий і Новітнє дослідження С. Піддубного, 250 грн.

 

 

 

А. Вельтман. АТТИЛА. Свод исторических и народных преданий і Новітнє дослідження С. Піддубного, 250 грн.

 

Наклад книжки О. Вельтмана був знищений заледве вона побачила світ у 1858 році. Російській самодержавній владі не могло сподобатися те, що автор побачив в Аттилі Київського князя. Адже за офіційною версією шовіністичної “великорусской” історії великий володар Європи мав бути якщо не тюрком, то представником якогось невідомого племені.

Кажуть зберігся лише один примірник, який опинився якимось чином у Сербії. Книгу нарешті має побачити якомога ширший загал читачів, особливо українських, бо її автор російський історик, швед за походженням Олександр Вельтман (1800-1870) приділив Україні дуже багато уваги.

Оригінал твору, на жаль, дуже неякісний і не все вдалося розібрати. Та й автор, який працював із джерелами, що не дійшли до нас, теж, очевидно, мав таку саму проблему, бо в багатьох місцях поставив знак запитання. Проте ми постаралися зробити все, щоб ця книга вийшла як в найкращому вигляді. Тим паче, що дорогу О. Вельтману пробив наш співвітчизник Г. Венелін, псевдо вихідця із Закарпаття, історика, філолога, етнографа, фольклориста і медика, одного з основоположників слов’янознавства в Україні та Російській імперії Георгія Івановича Гуцу (22. 04. 1802 – 25. 09. 1839). За словами Вельтмана, Венелін дивився “на історію не чужими очима, не поверхово” і перший виявив “перекручення давніх переказів та сказав, що Аттила був царем русів”. Отож для нас це дуже важлива книга.

У другій частині видання уміщено новітнє дослідження про Атиллу редактора видання Сергія Піддубного.

АТТИЛА. Свод исторических и народных преданий А. Вельтмана і

Новітнє дослідження С. Піддубного. 

Київ: ФОП Стебеляк, 2020. – 176 с.: іл.

Обкладинка: тверда.

250 грн.