Олег Чорногуз. Український кентавр, 40 грн.

Олег Чорногуз. Український кентавр, 40 грн.

Олег Чорногуз – один з найпопулярніших гумористів України.
Твердо стоячи на позиції української державності, соборності України, Олег Чорногуз у своїй книжці публіцистики “Український кентавр” розкривається перед читачем у новій якості – жанрі серйозного і вдумливого публіцисста. Він не йде ні з ким на компроміс, коли це загрожує цілісності нашої держави чи її існуванню.
Ознайомившись з книгою публіцистики Олега Чорногуза, читач переконається, що ці твори й сьогодні надзвичайно актуальні і не втратили своєї гостроти. Вони високохудожні, і багато де в чому мають програмний характер, утверджують поступ України по шляху незалежності.

Олег Чорногуз
Український кентавр. К.: Видавничий центр “ВУС”. 2003 р. – 336 с.
Обкладинка: м’яка.

40 грн.

Олег Чорногуз. Українські колобки, 35 грн.

Олег Чорногуз. Українські колобки, 35 грн.

“Українські колобки” — друге видання книги популярного українського сатирика Олега Чорногуза. Вперше збірка побачила світ 2003 року і здобула прихильність читачів не лише в Україні, а й у багатьох країнах, де живуть українці. У книжці подано памфлети, фейлетони і публіцистичні твори, що були оприлюднені на сторінках українських часописів.
Своїм гострим і дотепним словом Олег Чорногуз утверджує українську ідею і викриває антиукраїнську суть безбатченків різних мастей.

О.Ф.Чорногуз
Українські колобки: публіцистика. Памфлети. Фейлетони –
К.: Видавництво ВУС, 2004 – 248с.: іл.
Обкладинка: м’яка.

35 грн.

Олег Чорногуз. Ремезове болото, 35 грн.

Олег Чорногуз. Ремезове болото, 35 грн.
   

Перша частина книжки — це Чорногузове літературне “дитятко” — “Ремезове болото”, як не гірко констатувати — яскрава ілюстрація нашої країни, що продовжує борсатися відтепер уже у власному огидному болоті. Україна поки що не українська…
Друга частина — під назвою “Поцілунок у стоп-сигнал” — складається з публіцистики Олега Чорногуза, написаної впродовж 2006—2007 років. Читач зауважить читабельність і актуальність книжки автора.
Розраховано на широке коло читачів.

Олег Чорногуз. Ремезове болото. Київ: КИТ, 2007. – 284 с. : іл.
Обкладинка: м’яка.

35 грн.

Олег Чорногуз. Золотий скарабей, 45 грн.

Олег Чорногуз. Золотий скарабей, 45 грн.

   Герої роману Олега Чорногуза — сучасний український бізнесмен Едуард Сівкович і співвласник французької авіакомпанії “Ер Франс” Жан-Анрі ле Дюс. Зустріч двох бізнесменів відбувається у салоні французького аеробуса за маршрутом “Париж—Маямі”. Роман сповнений доброго гумору, переплетеного з веселими ліричними пригодами, але водночас він є і гостро сатиричним. У романі висміюється здобування легкої наживи (“золота”) на будь-чому, за будь-яких обставин і будь-якою ціною.
Розрахований на широке коло читачів.

Олег Чорногуз. Золотий скарабей / Київ: КИТ, 2007. – 280 с.
Обкладинка: тверда.

45 грн.

Олег Чорногуз. Аристократ із Вапнярки, 50 грн.

Олег Чорногуз. Аристократ із Вапнярки, 50 грн.
   

Відомий український сатирик у своєму першому в Україні сатиричному романі вивів цілу галерею гротескно яскравих сатиричних типів, що уособлювали витвори безлико-тоталітарної радянської системи. Твір з виразно українським національним обличчям дивом пробився у світ через стіну суцільної і всеохоплюючої ідеологічної цензуриі став настільки популярним, що кілька його видань миттєво тонули в надрах вдячних читачів, котрі бачили в ньому гротескно-правдиве відзеркалення тогочасної дійсності.

Олег Чорногуз. Аристократ із Вапнярки/ ВЦ “ВУС” Київ: 1996. – 400 с.
Обкладинка: тверда.

50 грн.