Яків Гальчевський. Проти червоних окупантів. З воєнного нотатника. Архіви, 230 грн.


Яків Гальчевський. Проти червоних окупантів. З воєнного нотатника. Архіви, 230 грн.

В книзі подана військова біографія героїчного українського повстанця отамана Орла. Добре організована боротьба його загону протягом кількох років у важких умовах червоного терору викликає захоплення і через століття. Найбільша цінність спогадів в тому, що автор зумів вижити в таких важких умовах, вивести з малими втратами загін з ворожого оточення і що найважливіше – описати ці події для вивчення нащадкам. Спогади автора, доповнені архівними матеріалами, дають цілісну картину боротьби українців за незалежність проти більшовиків. Бої з великими втратами більшовиків дуже скупо висвітлені в архівних документах, або й зовсім не висвітлені — ймовірно ці документи ще й досі засекречені. Досить правдиво документи показують тільки збройні сутички з незначною кількістю жертв з обох боків та часто втрати більшовиків занижені в кілька разів. Це наводить на роздуми про перегляд і переосмилення всіх радянських «героїчних» військових досягнень минулого сторіччя, зокрема і в партизанській війні в Другій Світовій війні.
Друга частина книги – це спогади автора про свою службу офіцером в польській армії в коротку і безславну польсько-німецьку війну. Вона буде цікава всім, хто бажає прояснити причини швидкої поразки поляків і особливості україно-польських взаємин, що яскраво описані очевидцем і учасником цих подій.

ФОП Стебеляк, 2018. – 560 с.
Обкладинка: тверда.

230 грн.

Володимир Шаян. Віра предків наших. Том 2, 210 грн.

Володимир Шаян. Віра предків наших. Том 2, 210 грн.

У цьому томі вміщено праці, які не увійшли до ювілейної збірки вибраних творів 2018 р. Український етнофілософ, професор Володимир Шаян є засновником Ордену Бога Сонця та руху відродження рідної віри українців. Його твори, замовчувані в радянській імперії, лише за незалежної України вперше знаходять свій шлях до українського читача. Професор Шаян був переконаний, що втративши рідну віру, народ занапастив свою душу, що мало трагічний вплив на його історію. Метою свого життя він уважав повернення рідної духовості своєму народові, бо: «Відродження нації не може бути завершене без відродження її власної віри».
Книга зацікавить філософів, націологів, релігієзнавців, літературознавців, рідновірів, як і загалом широке коло читачів.

ФОП Стебеляк, 2019. – 400 с.
Обкладинка: тверда.

210 грн.

Сергій Плачинда. Київська Росія, 150 грн.

Сергій Плачинда. Київська Росія, 150 грн. Сергій Плачинда. Київська Росія, 150 грн.

Вперше видана під назвою «Київські фрески», книга вмістила в собі художньо-історичні повісті та оповідання про минувшину наших предків, мешканців теренів, які ми зараз знаємо під назвою Київська Русь. В ті давні часи, коли вершилося минуле і закладалися основи України-Русі, Роси що жили понад річкою Рось (теперішня Центральна Україна), називали свою землю Росією, звідки пізніше і пішла назва Рось-Русь. Зараз саме час відгорнути покривало забуття і повернути нам наші давні назви, присвоєні «сусідами», які за відсутності власної славної історії, не гребують «запозичити» її у нас. Автор Сергій Плачинда, на основі доступних історичних джерел, веде нас сторінками книги з неймовірно цікавими пригодами наших славних предків Канія, Либідь, Кия та інших, захоплює і змушує читачів з головою поринути в ті давні часи. Книга рекомендована для читання в середніх та старших класах школи.

ФОП Стебеляк, 2016. – 304с.
Обкладинка: тверда.

150 грн.

Валерій Марчак. Про малярство, 250 грн.

Валерій Марчак. Про малярство, 250 грн.

Навчальний nосібник присвячено актуальнuм проблемам методики викладання «Живoпиcy» — однієї з фундаментальних дисциплін фахової підготовки у художніх закладах освіти України. В ньому розглядаються важливі питання специфіки формотворення у мистецтві та проблеми розвитку творчої особистості.
Автор, використовуючи попередню теоретичну літературу та власний досвід, складає свій посібник з наміром бути добрим порадником, тим, хто береться за глибше оволодіння малярським ремеслом з творчих позицій. Тут все скероване на підготовку творця, бо основна засада його педагогічної лінії – не зображати, а виражати.
Посібник складений логічно, послідовно, мудро, переконливо. Великий ілюстрований матеріал не тільки збагачує книгу, але й допомагає глибше вникнути в її зміст і зрозуміти вкладені засади. Ця книга є надзвичайно актуальною і потрібною в цей час певного розгублення і нехтування великими мистецькими цінностями напрацьованими раніше.
Посібник рекомендовано студентам вищих навчальних закладів художньої освіти.

ФОП Стебеляк, 2018. – 264с.
Обкладинка: м’яка.

250 грн.