Леонід Мосендз. Відплата, 60 грн.

Леонід Мосендз. Відплата, 60 грн.

До книги увійшли новели визначного українського письменника, поміщені у збірці «Помста» (Прага, 1941 р.) та есей “На “Могилі миру””.
Героями збірки стають цього разу представники європейського Середньовіччя, зокрема райнбурзький барон Карл (“Птах високого лету”), венецієць Франческо Пачіолі (“L’ha pagata”), Папа Римський (“Відплата”), філософ Григорій Сковорода (“Мінерва”), історії яких вкотре демонструють відданість Мосендза темі героїчного духу, родовій і національній гідності, а головне — вартості вчинків, які освячені благородною, високою помстою, що розуміється і здійснюється не як підлість, а як вищий прояв особистої відповідальності, жаги до справедливості, перемоги, панування.
Як післямова до збірки подана рецензія Д.Донцова на вихід книги Мосендза “Відплата”.
Для широкого кола читачів.

Леонід Мосендз. Відплата — Київ. — Українська видавнича спілка
ім. Ю.Липи — 2016. — 181 с.
Обкладинка: тверда.

60 грн.

Леонід Мосендз. Людина покірна, 50 грн.

Леонід Мосендз. Людина покірна, 50 грн.

Збірка новел Письменника, котрого Дмитро Донцов характеризував, як «одного із найкращих, коли не найкращого — із наших новелістів».
Збірка видається вперше в незалежній Україні. Герої творів – учасники національно-визвольних змагань українського народу часів Національної Революції 1917-20-х років.
Книга вперше видана у Львові в 1937 році, вдруге – у Вінніпезі (Канада) в 1951 році. Пропонуємо читачам третє видання збірки новел, пронизаних прикметними Мосендзові мотивами – рішучого спротиву проти української покірності, непримиренністю до ворога і до зрадництва та безкомпромісної боротьби з окупантами рідного краю. Автор культивує вольову, мужню, непримиренну людину – українця нового типу, зродженого в горнилі боротьби за власновладство нації на своїй землі.

Мосендз Л. Людина покірна. / – К.: Українська видавнича спілка ім. Ю.Липи, 2011. – с.164.
Обкладинка: тверда.

50 грн.