Степан Наливайко. Давньоіндійські імена, назви, терміни: проекція на Україну, 160 грн.


Степан Наливайко. Давньоіндійські імена, назви, терміни: проекція на Україну, 160 грн.

П’ята книжка відомого українознавця, мовознавця, сходознавця-індодога про українсько-індійські мовні, етнічні, фольклорні, міфологічні, історичні й культурні зв’язки. Вона в черговий раз засвідчує, що українська мова й духовна культура сягають тисячолітніх часових глибин, а українська історія творилася одночасно і разом з історією найдавніших цивілізацій світу. Окремими розділами представлені родинні, весільні, поховальні, поминальні терміни й терміни, пов’язані з народженням і навчанням дитини.
Робота здійснена в рамках держбюджетної науково-дослідної теми “Український етнос у світовому часопросторі”.
Рекомендовано до друку Вченою радою Національного науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України (протокол № 9 від 26 жовтня 2009 р.). Видання здійснене в рамках Національного гуманітарного проекту “Україна: у вимірі тисячоліть”.

Наливайко С.І. Давньоіндійські імена, назви, терміни: проекція про Україну.-
К.: Видавець Сергій Наливайко, 2009. — 504 с.
Обкладинка: тверда.

160 грн.

Степан Наливайко. Українська індоаріка, 100 грн.

Степан Наливайко. Українська індоаріка, 100 грн.  Степан Наливайко. Українська індоаріка, 100 грн.

“Українська індоаріка” – третя книжка відомого сходознавця-індолога, присвячена українсько-індоіранським мовним, етнічним, історичним, міфологічним і фольклорним зв’язкам.
Як і в попередніх двох книжках (“Таємниці розкриває санскрит” та “Індоарійські таємниці України”), широке залучення індійського, іранського, балтійського й слов’янського фактографічного й культурологічного матеріалу дозволило дослідникові по-новому осмислити й пояснити низку важливих для вітчизняної історії етнонімів і назв, скіфських царських і слов’янських князівських імен, важливих термінів і реалій.
Книжка щедро насичена цікавим, пізнавальним матеріалом і засвідчує, що українська мова й духовна культура сягають тисячолітніх часових глибин, а українська історія творилася разом з історією найдавніших цивілізацій світу.

Наливайко С.І. Українська індоаріка. – К.: Євшан-зілля, 2007. – 640 с. –
Бібліогр.: – 629-632 с.
Обкладинка: тверда.

100 грн.

Геннадій Казакевич. Кельти на землях України, 150 грн.


Геннадій Казакевич. Кельти на землях України, 150 грн.

У книзі на основі комплексного використання писемних, археологічних і лінгвістичних джерел висвітлюються сторінки історії України, пов’язані з давніми та сучасними кельтськими народами. Особливу увагу приділено проблемі перебування давніх кельтів на землях, що нині входять до складу України, а також визначення їхнього впливу на культуру місцевих народів і культур. У книжці розглянуто й історичні контакти населення України та кельтських народів Західної Європи за доби середньовіччя та модерної доби.
Для істориків, археологів, студентів, викладачів вищих навчальних закладів, а також усіх тих, хто цікавиться історичним минулим України та історією кельтських народів.

Кельти на землях України: археологічна, мовна та культурна спадщина/ Г.Казакевич.
– К.: Видавець Сергій Наливайко, 2010. – 304 с.
Обкладинка: тверда.

150 грн.