Олег Чорногуз. Український кентавр, 40 грн.

Олег Чорногуз. Український кентавр, 40 грн.

Олег Чорногуз — один з найпопулярніших гумористів України.
Твердо стоячи на позиції української державності, соборності України, Олег Чорногуз у своїй книжці публіцистики «Український кентавр» розкривається перед читачем у новій якості — жанрі серйозного і вдумливого публіцисста. Він не йде ні з ким на компроміс, коли це загрожує цілісності нашої держави чи її існуванню.
Ознайомившись з книгою публіцистики Олега Чорногуза, читач переконається, що ці твори й сьогодні надзвичайно актуальні і не втратили своєї гостроти. Вони високохудожні, і багато де в чому мають програмний характер, утверджують поступ України по шляху незалежності.

Олег Чорногуз
Український кентавр. К.: Видавничий центр «ВУС». 2003 р. — 336 с.
Обкладинка: м’яка.

40 грн.

Олег Чорногуз. Українські колобки, 35 грн.

Олег Чорногуз. Українські колобки, 35 грн.

«Українські колобки» — друге видання книги популярного українського сатирика Олега Чорногуза. Вперше збірка побачила світ 2003 року і здобула прихильність читачів не лише в Україні, а й у багатьох країнах, де живуть українці. У книжці подано памфлети, фейлетони і публіцистичні твори, що були оприлюднені на сторінках українських часописів.
Своїм гострим і дотепним словом Олег Чорногуз утверджує українську ідею і викриває антиукраїнську суть безбатченків різних мастей.

О.Ф.Чорногуз
Українські колобки: публіцистика. Памфлети. Фейлетони —
К.: Видавництво ВУС, 2004 — 248с.: іл.
Обкладинка: м’яка.

35 грн.

Олег Чорногуз. Ремезове болото, 35 грн.

Олег Чорногуз. Ремезове болото, 35 грн.
   

Перша частина книжки — це Чорногузове літературне «дитятко» — «Ремезове болото», як не гірко констатувати — яскрава ілюстрація нашої країни, що продовжує борсатися відтепер уже у власному огидному болоті. Україна поки що не українська…
Друга частина — під назвою «Поцілунок у стоп-сигнал» — складається з публіцистики Олега Чорногуза, написаної впродовж 2006—2007 років. Читач зауважить читабельність і актуальність книжки автора.
Розраховано на широке коло читачів.

Олег Чорногуз. Ремезове болото. Київ: КИТ, 2007. — 284 с. : іл.
Обкладинка: м’яка.

35 грн.

Олег Чорногуз. Золотий скарабей, 45 грн.

Олег Чорногуз. Золотий скарабей, 45 грн.

   Герої роману Олега Чорногуза — сучасний український бізнесмен Едуард Сівкович і співвласник французької авіакомпанії «Ер Франс» Жан-Анрі ле Дюс. Зустріч двох бізнесменів відбувається у салоні французького аеробуса за маршрутом «Париж—Маямі». Роман сповнений доброго гумору, переплетеного з веселими ліричними пригодами, але водночас він є і гостро сатиричним. У романі висміюється здобування легкої наживи («золота») на будь-чому, за будь-яких обставин і будь-якою ціною.
Розрахований на широке коло читачів.

Олег Чорногуз. Золотий скарабей / Київ: КИТ, 2007. — 280 с.
Обкладинка: тверда.

45 грн.

Олег Чорногуз. Аристократ із Вапнярки, 50 грн.

Олег Чорногуз. Аристократ із Вапнярки, 50 грн.
   

Відомий український сатирик у своєму першому в Україні сатиричному романі вивів цілу галерею гротескно яскравих сатиричних типів, що уособлювали витвори безлико-тоталітарної радянської системи. Твір з виразно українським національним обличчям дивом пробився у світ через стіну суцільної і всеохоплюючої ідеологічної цензуриі став настільки популярним, що кілька його видань миттєво тонули в надрах вдячних читачів, котрі бачили в ньому гротескно-правдиве відзеркалення тогочасної дійсності.

Олег Чорногуз. Аристократ із Вапнярки/ ВЦ «ВУС» Київ: 1996. — 400 с.
Обкладинка: тверда.

50 грн.